O firmie

Firma COLORSTAB, której właścicielem jest Adam Szymanuszka jest związana z przetwórstwem tworzyw sztucznych od ponad 10 lat. Początkowa faza działalności, jeszcze pod szyldem Holland Colours Polska, obejmowała przedstawicielstwo holenderskiego producenta pigmentów do przetwórstwa PVC i PET, firmy HOLLAND COLOURS .

W 2005 roku podpisaliśmy kontrakt z niemieckim producentem stabilizatorów i dodatków do tworzyw sztucznych, firmą BAERLOCHER co znacznie przyczyniło się do rozwoju firmy COLORSTAB poszerzając grono zadowolonych klientów, gównie w zakresie producentów profili okiennych, rur, granulatów i folii.

Charakter prowadzonej działalności obejmuje przedstawicielstwo jednych z największych koncernów chemicznych, związanych z przetwórstwem PVC i ma na celu zapewnienie najwyższej jakości obsługi sprzedażowej oraz wsparcia technicznego.

Historia i renoma firm BAERLOCHER i HOLLAND COLOURS jest gwarancją najwyższej jakości oferowanych przez nasz produktów zapewniając możliwości rozwoju pod kątem wdrażania nowoczesnych technologii.

Do Państwa dyspozycji jest biuro z siedzibą w Poznaniu, oraz osoby odpowiedzialne z sprzedaż na północy i południu kraju. W związku z aktywnym i widocznym rozwojem polskiego rynku przetwórstwa PVC, do Państwa stałej dyspozycji są również technicy z firm macierzystych.

Z poważaniem
Adam Szymanuszka